Termín dodání a montáže: výroba hardtopů dle modelu trvá 1 - 3 týdny

 
Hardtop model MK I.

Tento model hardtopu, který navazuje na výšku střechy kabiny vozu, bude nalakován do barvy vozu a vybaven: Čelním čirým (průhledovým) oknem, zadním samonosným tvarovaným tónovaným oknem s uzamykacím systémem a klikou (se dvěma klíčky) otevíraným pomocí plynových vzpěr, zabudovaným brzdovým LED světlem i vnitřním LED osvětlením nákladového prostoru a vnitřní povrch hardtopu může být dle Vašeho přání buď vyčalouněn omyvatelným autokobercem tmavošedé barvy, nebo opatřen speciálním nátěrem Top Coat barvy šedé. Nátěr je odolný, omyvatelný a neabsorbuje pachy.

 


Hardtop model MK II.

Tento model hardtopu navazuje na výšku střechy kabiny vozu a bude nalakován do barvy vozu a vybaven: Čelním čirým (průhledovým) oknem, bočními pevnými tvarovanými okny z kouřového autoskla, zadním samonosným tvarovaným tónovaným oknem s uzamykacím systémem a klikou (se dvěma klíčky) otevíraným pomocí plynových vzpěr, zabudovaným brzdovým LED světlem i vnitřním LED osvětlením nákladového prostoru. Vnitřní povrch hardtopu je vyčalouněn omyvatelným autokobercem tmavošedé barvy.

 


Hardtop model MK III.

Tento model hardtopu, který navazuje na výšku střechy kabiny vozu, bude nalakován do barvy vozu a vybaven: Čelním čirým (průhledovým) oknem, zadním samonosným tvarovaným tónovaným oknem s uzamykacím systémem a klikou (se dvěma klíčky) otevíraným pomocí plynových vzpěr, odklopnými boky (odklopné boky jsou "na první pohled" podobné zadnímu kouřovému sklu hardtopu, avšak nejsou skleněné, nýbrž sklolaminátové) otevíranými pomocí plynových vzpěr rovněž vybavenými uzamykacím systémem a klikou. Hardtop má zabudované brzdové LED světlo i vnitřní LED osvětlení nákladového prostoru. Vnitřní povrch hardtopu může být dle Vašeho přání buď vyčalouněn omyvatelným autokobercem tmavošedé barvy, nebo opatřen speciálním odolným a omyvatelným nátěrem Top Coat barvy šedé. Nátěr je omyvatelný a neabsorbuje pachy.

       


FLEET - Pracovní hardtop

Tento pracovní Hardtop je o 45 mm vyšší než střecha vozu a zadní okno (dveře hardtopu) jsou upevněny v hliníkovém rámu. Součástí standardního vybavení dále je: uzamykací systémem zadního okna a klika (se dvěma klíčky), otevírání okna (dveří) pomocí plynových vzpěr, čelní - průhledové okno pro kontrolu nákladu za jízdy, zabudované brzdové LED světlo a opatření vnitřního povrchu hardtopu speciálním odolným a omyvatelným povrchem Top Coat. Na Váš požadavek bude hardtop vybaven i LED osvětlením ložného prostoru.


Vyztužení hardtopu na nosnost až 150 kg


Full Box s ozdobným rámem z leštěné oceli - včetně lakování


Full Box se sklolaminátovým sportovním rámem - včetně lakování


Vana bez lemů Bed Liner Under rail - plastová vložka

 


Hagusy (podélníky), dva kusy, na střechu hardtopu


Příčník na střechu hardtopu 1 375 mm - včetně patek


Rolna šíře 470 mm na příčníku


Příčník na střechu vozu - včetně upevňovacích patek


Reflektor - přídavné montážní halogenové osvětlení


Rám přední nízký - "Cobra"


Nášlapy nerez


Nášlapy nerez - "Cobra"


Rám na korbu vozu nerez "Cobra"


 
TISK STRÁNKY
NAHORU